Firmy na Google Mapách
V digitálnom veku sú presné údaje kľúčové. Google Mapy sú dôležité pre klientov, no automatická aktualizácia môže znepríjemniť možnosť nájsť vašu firmy. Riešenie je tu – návod na jednoduchú úpravu.
Ako pridať video na Youtube a vložiť ho na web
Pridanie videa na Youtube a následné vloženie na web môže byť užitočné na zdieľanie vášho obsahu. Niektorí používatelia však môžu byť znepokojení súkromím spojenou s používaním cookies. Tu sa dozviete, ako pridať video na Youtube a vložiť ho na webstránku bez používania súborov cookies.
YouTube kanál na laptope a mobile
Youtube je populárna platforma pre zdieľanie videí. Je to miesto, kde môžete vyjadriť svoju kreativitu, zdieľať svoje záujmy a komunikovať s celým svetom. Ak sa chcete pripojiť k tomuto vzrušujúcemu prostrediu a vytvoriť si vlastný YouTube kanál, tak ste práve našli jednoduchý postup, ako na to.
Ako poslať hromadný mail?
Odosielanie hromadných emailov je užitočné na informovanie zákazníkov o novinkách, akciách a ďalších veciach týkajúcich sa firmy. Ak máte zozbierané emailové adresy, môžete ich použiť na hromadné posielanie.Samozrejme pokiaľ majiteľ emailovej adresy k tomu dal výslovný súhlas. Ako na to?
Administrácia stránky na Facebooku
Máte už firemnú Facebook stránku a chcete pridať ďalších ľudí, ktorí vám pomôžu s jej správou? Tu je jednoduchý návod, ako pridať ďalších administrátorov vašej Facebook stránky.
google mapa na web
Pridali ste vašu firmu na Google mapu prostredníctvom služby Google miesta? Môžete teraz pridať mapu na vašu web stránku s označením vašej firmy. Ako na to? Prejdite na podrobný návod.
Google Mapy, Google Places
Ak ste používali Google Mapy, iste ste si všimli, že prostredníctvom máp sa dajú vyhľadať aj firmy. Ako pridať aj vašu firmu, aby sa zobrazovala na mapách? Je to celkom jednouduchá záležitosť, a navyše je zdarma. Prečítajte si podrobný návod ako na to?
sprístupniť google analytics, zdieľať google analytics
Používate Google Analytics na sledovanie návštevnosti vášho webu a potrebujete zdieľať údaje návštevnosti s vašim webmasterom alebo obchodným partnerom? Ak by ste im poskytli prístupové údaje do vášho Google Analytics účtu, ihneď by získali aj prístup k vašim mailom aj všetkým ostatným službám v rámci Google. To väčšinou nechceme. Ako sprístupniť, resp. zdieľať len váš Analytics účet?
Prepojiť web google analytics
Chcete sledovať štatistiky návštevnosti na vašej web stránke? Ideálnym nástrojom na sledovanie návštevnosti je Google Analytics. Po prepojení s vašim webom ponúka kompletné štatistické údaje o návštevnosti, ktoré vám pomôžu pri vylepšovaní vášho webu. Dole uvedený návod platí pre našich klientov, ktorým sme nastavili špeciálny modul na ich web stránke, aby dokázali ľahšie prepojiť web so službou Google Analytics. Ak nie ste naším klientom, spôsob prepojenia sa u váš môže mierne líšiť.
Kópia údajov z Facebooku
Viete, aké údaje o vás Facebook zhromažďuje? Ak nie, stiahnite si kópiu vašich údajov priamo z nastavení Facebooku. Tieto informácie môžete využiť nielen na to, čo o vás Facebook vie, ale aj na kompletný prehľad svojej činnosti a záujmov na Facebooku od založenia vášho účtu. Skúste to a stiahnite si. Možno budete prekvapení.