Bezpečnostná servisná služba poskytuje komplexné monitorovanie a správu vášho webu. Odhalíme a riešime problémy a hrozby, vrátane napadnutia vírusmi, aktualizujeme moduly, zálohujeme a čistíme údaje vzhľadom na GDPR. Dôverujte nám a užívajte si pokoj a bezpečnosť vášho webu.

Bezpečnostná servisná služba obsahuje

Popis službyČo obsahuje?
Aktualizácia redakčného systémuDrupal 7 alebo Drupal 10
Aktualizácia doplnkových modulovvšetky
Periodicita aktualizácie1x za rok
Monitorovanie webu24/7
Ručná záloha webupo vykonaní aktualizácie
Čistenie údajov v rámci GPDRáno
Testovanie funkčnostiáno
Odhalenie chýbajúcich funkcionalítáno
Protokol o stave systémuáno
Oprava webu v prípade napadnutia vírusombez dodatočných poplatkov
Obnova webu zo zálohy v prípade závažnej chybybez dodatočných poplatkov
Cenaindividuálne podľa počtu webov a jazykových verzii

Aktualizácia redakčného systému

Kompletná bezpečnostná aktualizácia redakčného systému (upgrade) robíme v pravidelných intervaloch. Tieto aktualizácie ochránia váš web pred útokmi a vírusmi.

Tieto aktualizácie vykonávame manuálne. Veľa ľudí si myslí, že je to len pár klikov, ako ste navyknutí vo vašom mobile, avšak nie je to tak. Pred vykonaním aktualizácie robíme analýzu použitých modulov, vyhľadáme aktuálne verzie modulov, vykonáme kompletnú zálohu vášho webu a až potom robíme samotný bezpečnostný upgrade. Po vykonaní upgrade-u ešte otestujeme váš web aj vás informujeme o vykonaní. V prípade, že je potrebné niečo opraviť dodatočne, opravíme. Bezpečnostná aktualizácia je preto zdĺhavý a veľmi kritický proces pri prevádzke webu.

Monitoring webu 24/7

Budeme monitorovať Vašu web stránku 7 dní v týždni, 24 hodín denne a to každých 5 minút. Len tak dokážeme zostať informovaní o jeho dostupnosti a v prípade problémov ihneď konať. Takto váš web bude stále funkčný a zabezpečený.

Testovanie funkčnosti

V po vykonaní bezpečnostných aktualizácií otestujeme funkčnosť vášho webu. Či sú v poriadku a fungujú linky, formuláre, fotky, galérie. Či sú všetky stránky dostupné a prehliadateľné a to nielen na počítači, ale aj na mobile. V prípade nedostatkov vášho webu ich hneď opravíme.

Odhalenie chýbajúcich funkcionalít

Ak vám chýbajú na webe nové funkcionality, ktoré sa objavili od spustenia vášho webu, informujeme vás o týchto novinkách a po dohode implementujeme. Takto váš web bude vždy aktuálny aj moderny podľa najnovších trendov a požiadaviek.

Ručná záloha webstránky

Pred aj po vykonaní upgradu urobíme kompletnú zálohu vášho webu. Takto vždy budeme vedieť obnoviť najaktuálnejšiu možnú verziu v prípade potreby.

Protokol o stave redakčného systému

Po vykonaní bezpečnostnej aktualizácie vám pošleme správu s protokolom a aktuálnom stave vášho redakčného systému. Takto vždy budete mať kompletný prehľad o vašom webe.

Ceny stanovujeme individuálne podľa počtu webstránok, ktoré vlastníte a chcete zabezpečiť. Preto vyžiadajte cenovú ponuku na mieru a získajte tie najvýhodnejšie ceny.

Potrebujete nový web?

Kontaktujte nás a vyžiadajte cenovú ponuku pre váš web.

Vyžiadať ponuku