Buďte prví, kto sa to dozvie

Buďte prvými, kto dostane nové články o technológiach pre biznis a život.

Podrobnosti o našom newsletteri nájdete tu

Vytvorenie PINu v mobilnej aplikácii Messenger
Zaskočila vás požiadavka Messenger PIN kódu na synchronizáciu konverzácií? Ide o nové end-to-end šifrovanie od Meta. Nastavenie PIN je jednoduché. Tu je návod a všetko, čo potrebujete vedieť.
Róbert Kubovics, 21. máj 2024
Youtube bez reklám
YouTube je obľúbeným zdrojom obsahu, ale reklamy často rušia sledovanie. Existujú spôsoby, ako ich minimalizovať alebo odstrániť? Preskúmame ich výhody a nevýhody.
Róbert Kubovics, 10. máj 2024
Firmy na Google Mapách
V digitálnom veku sú presné údaje kľúčové. Google Mapy sú dôležité pre klientov, no automatická aktualizácia môže znepríjemniť možnosť nájsť vašu firmy. Riešenie je tu – návod na jednoduchú úpravu.
Róbert Kubovics, 28. aug 2023
Optimalizujeme webové stránky na maximálnu rýchlosť. Použitím modulu Advanced CSS/JS Aggregation vám prinášame rýchlosť načítavania a zážitok pre návštevníkov bez kompromisov. Bezplatne upgradujeme weby našich klientov na vyššiu rýchlosť.
Róbert Kubovics, 24. júl 2023
Ako pridať video na Youtube a vložiť ho na web
Pridanie videa na Youtube a následné vloženie na web môže byť užitočné na zdieľanie vášho obsahu. Niektorí používatelia však môžu byť znepokojení súkromím spojenou s používaním cookies. Tu sa dozviete, ako pridať video na Youtube a vložiť ho na webstránku bez používania súborov cookies.
Róbert Kubovics, 6. júl 2023
YouTube kanál na laptope a mobile
Youtube je populárna platforma pre zdieľanie videí. Je to miesto, kde môžete vyjadriť svoju kreativitu, zdieľať svoje záujmy a komunikovať s celým svetom. Ak sa chcete pripojiť k tomuto vzrušujúcemu prostrediu a vytvoriť si vlastný YouTube kanál, tak ste práve našli jednoduchý postup, ako na to.
Róbert Kubovics, 5. júl 2023
Open-source aplikácie pre biznis
V dnešnej digitálnej dobe je bezpečnosť v podnikaní kľúčová. Open-source aplikácie prinášajú unikátnu kombináciu transparentnosti, prispôsobiteľnosti a bezpečnosti. Pozrime sa na najbezpečnejšie open-source aplikácie vhodné pre biznis.
Róbert Kubovics, 21. jún 2023
Open source softvér do počítača
Open-source softvér ktorý môžete nainštalovať do vášho počítača. Tieto bezplatné alternatívy k plateným programom ponúkajú vysokú kvalitu, flexibilitu a úsporu nákladov. Objavte skvelé open-source riešenia nielen pre produktivitu, grafiku, webové prehliadanie ale aj pre oveľa viac.
Róbert Kubovics, 17. jún 2023
Open-source aplikácie zadarmo pre Android a iOS
Ktoré sú najlepšie Open-source aplikácie zadarmo pre Android alebo iOS zariadenie? Prečítajte si náš výber, ktoré vám ponúkajú vynikajúce funkcie, zabezpečenie a úplnú transparentnosť.
Róbert Kubovics, 10. jún 2023
Čo je open source
Čo je open source a prečo by podnikatelia mali zvážiť jeho využitie? Tento článok ponúka vysvetlenie konceptu open-source, jeho výhody a ukážky úspešných projektov, ktoré vznikli a sú plne k dispozícii aj vám.
Róbert Kubovics, 4. jún 2023

Stránky