Bezpečný email, šifrovaný email na mobile
Šifrovaný email je kľúčovým nástrojom na ochranu osobných a obchodných komunikácií v digitálnom svete. Takýto bezpečný email poskytuje nielen súkromie, ale aj ochranu pred neželanými očami. Tento článok vysvetlí, ako fungujú šifrované emailové služby a ako vybrať a získať tú správnu.
Umelá inteligencia ChatGPT na obrazovke laptopu
ChatGPT od spoločnosti OpenAI je jedným z najinovatívnejších nástrojov v oblasti umelej inteligencie. Využíva AI na generovanie textu, rozumie otázkam a požiadavkám. V tomto článku preskúmame jeho úžasné vlastnosti a využitie v dnešnom svete.
Pripojená VPN na mobile
VPN - virtuálna súkromná sieť od základov po praktické použitie. Preskúmajte, ako VPN zabezpečuje vaše online pripojenie, chráni vaše súkromie, umožňuje vám obchádzať geografické obmedzenia a anonymne prehliadať internet. Zistite tiež kedy a aké VPN služby za žiadnych okolností nepoužívať?
Drupal na laptope
Drupal je jeden z najpopulárnejších open-source redakčných systémov pre webové stránky a aplikácie. Jeho využitie je široké a v súčasnosti ho používajú malé aj veľké organizácie po celom svete. V tomto článku sa pozrieme na to, prečo je Drupal tak významný pre firemný web.
Posielanie veľkých súborov cez email
Zažili ste nasledovnú situáciu? Napíšete e-mail, pripojíte súbor, pošlete a čakáte, čakáte, aby sa odoslal. Nakoniec sa objaví chybové hlásenie a zistíte, že súbor, ktorý ste pripojili je príliš veľký. Preto ho váš emailový klient odmieta odoslať. Čo s tým?
Dvojfaktorová autentifikácia na mobile a počítač
Čo je dvojfaktorová autentifikácia? Aké sú faktory overenia, typy a ako funguje? Môže byť hacknutá? Odpovede na tieto otázky, navyše odporúčané aplikácie a presné postupy ako ju nastaviť na rôznych stránkach si prečítajte v tomto článku.
Anonymus pred pomaľovanou stenou
Skoro všetky online služby vyžadujú vytvorenie účtu s citlivými údajmi. Hackeri sa snažia získať vaše heslo a tak prístup k takýmto účtom, ukradnúť údaje, aby ich potom predávali, alebo použili proti vám. Ako to robia? Prejdite 10 najbežnejších spôsobov ako hackeri môžu prelomiť heslo.
Ako poslať hromadný mail?
Odosielanie hromadných emailov je užitočné na informovanie zákazníkov o novinkách, akciách a ďalších veciach týkajúcich sa firmy. Ak máte zozbierané emailové adresy, môžete ich použiť na hromadné posielanie.Samozrejme pokiaľ majiteľ emailovej adresy k tomu dal výslovný súhlas. Ako na to?
Ako vytvoriť bezpečné heslo
Heslá sú základom bezpečnosti v digitálnom svete, ale veľa ľudí nedbá na ich význam a používa slabé. Preto si prejdeme najbežnejšie chyby, ktorých sa ľudia dopúšťajú pri vytváraní hesiel, odporúčaní pre bezpečné vytvorenie a uchovávanie hesiel a tipy, ako si zapamätať heslá?
Sledovanie na internete cez mobil
V posledných rokoch svetová pandémia zatienila predtým už horúco sa rozvíjajúcu tému ohľadom súkromia a sledovania ľudí na internete. V každodennej lavíne správ o víruse a opatreniach sa výborne zahaľujú témy, ktorým by sme mali venovať patričnú pozornosť. Skúsme nájsť odpoveď na niekoľko otázok,...