Firmy na Google Mapách
V digitálnom veku sú presné údaje kľúčové. Google Mapy sú dôležité pre klientov, no automatická aktualizácia môže znepríjemniť možnosť nájsť vašu firmy. Riešenie je tu – návod na jednoduchú úpravu.
Optimalizujeme webové stránky na maximálnu rýchlosť. Použitím modulu Advanced CSS/JS Aggregation vám prinášame rýchlosť načítavania a zážitok pre návštevníkov bez kompromisov. Bezplatne upgradujeme weby našich klientov na vyššiu rýchlosť.
Ako pridať video na Youtube a vložiť ho na web
Pridanie videa na Youtube a následné vloženie na web môže byť užitočné na zdieľanie vášho obsahu. Niektorí používatelia však môžu byť znepokojení súkromím spojenou s používaním cookies. Tu sa dozviete, ako pridať video na Youtube a vložiť ho na webstránku bez používania súborov cookies.
YouTube kanál na laptope a mobile
Youtube je populárna platforma pre zdieľanie videí. Je to miesto, kde môžete vyjadriť svoju kreativitu, zdieľať svoje záujmy a komunikovať s celým svetom. Ak sa chcete pripojiť k tomuto vzrušujúcemu prostrediu a vytvoriť si vlastný YouTube kanál, tak ste práve našli jednoduchý postup, ako na to.
Open-source aplikácie pre biznis
V dnešnej digitálnej dobe je bezpečnosť v podnikaní kľúčová. Open-source aplikácie prinášajú unikátnu kombináciu transparentnosti, prispôsobiteľnosti a bezpečnosti. Pozrime sa na najbezpečnejšie open-source aplikácie vhodné pre biznis.
Open source softvér do počítača
Open-source softvér ktorý môžete nainštalovať do vášho počítača. Tieto bezplatné alternatívy k plateným programom ponúkajú vysokú kvalitu, flexibilitu a úsporu nákladov. Objavte skvelé open-source riešenia nielen pre produktivitu, grafiku, webové prehliadanie ale aj pre oveľa viac.
Open-source aplikácie zadarmo pre Android a iOS
Ktoré sú najlepšie Open-source aplikácie zadarmo pre Android alebo iOS zariadenie? Prečítajte si náš výber, ktoré vám ponúkajú vynikajúce funkcie, zabezpečenie a úplnú transparentnosť.
Čo je open source
Čo je open source a prečo by podnikatelia mali zvážiť jeho využitie? Tento článok ponúka vysvetlenie konceptu open-source, jeho výhody a ukážky úspešných projektov, ktoré vznikli a sú plne k dispozícii aj vám.
Bezpečný email, šifrovaný email na mobile
Šifrovaný email je kľúčovým nástrojom na ochranu osobných a obchodných komunikácií v digitálnom svete. Takýto bezpečný email poskytuje nielen súkromie, ale aj ochranu pred neželanými očami. Tento článok vysvetlí, ako fungujú šifrované emailové služby a ako vybrať a získať tú správnu.
Umelá inteligencia ChatGPT na obrazovke laptopu
ChatGPT od spoločnosti OpenAI je jedným z najinovatívnejších nástrojov v oblasti umelej inteligencie. Využíva AI na generovanie textu, rozumie otázkam a požiadavkám. V tomto článku preskúmame jeho úžasné vlastnosti a využitie v dnešnom svete.