Open-source aplikácie pre biznis
V dnešnej digitálnej dobe je bezpečnosť v podnikaní kľúčová. Open-source aplikácie prinášajú unikátnu kombináciu transparentnosti, prispôsobiteľnosti a bezpečnosti. Pozrime sa na najbezpečnejšie open-source aplikácie vhodné pre biznis.
Open source softvér do počítača
Open-source softvér ktorý môžete nainštalovať do vášho počítača. Tieto bezplatné alternatívy k plateným programom ponúkajú vysokú kvalitu, flexibilitu a úsporu nákladov. Objavte skvelé open-source riešenia nielen pre produktivitu, grafiku, webové prehliadanie ale aj pre oveľa viac.
Open-source aplikácie zadarmo pre Android a iOS
Ktoré sú najlepšie Open-source aplikácie zadarmo pre Android alebo iOS zariadenie? Prečítajte si náš výber, ktoré vám ponúkajú vynikajúce funkcie, zabezpečenie a úplnú transparentnosť.
Bezpečný email, šifrovaný email na mobile
Šifrovaný email je kľúčovým nástrojom na ochranu osobných a obchodných komunikácií v digitálnom svete. Takýto bezpečný email poskytuje nielen súkromie, ale aj ochranu pred neželanými očami. Tento článok vysvetlí, ako fungujú šifrované emailové služby a ako vybrať a získať tú správnu.
Dvojfaktorová autentifikácia na mobile a počítač
Čo je dvojfaktorová autentifikácia? Aké sú faktory overenia, typy a ako funguje? Môže byť hacknutá? Odpovede na tieto otázky, navyše odporúčané aplikácie a presné postupy ako ju nastaviť na rôznych stránkach si prečítajte v tomto článku.
Anonymus pred pomaľovanou stenou
Skoro všetky online služby vyžadujú vytvorenie účtu s citlivými údajmi. Hackeri sa snažia získať vaše heslo a tak prístup k takýmto účtom, ukradnúť údaje, aby ich potom predávali, alebo použili proti vám. Ako to robia? Prejdite 10 najbežnejších spôsobov ako hackeri môžu prelomiť heslo.
Ako vytvoriť bezpečné heslo
Heslá sú základom bezpečnosti v digitálnom svete, ale veľa ľudí nedbá na ich význam a používa slabé. Preto si prejdeme najbežnejšie chyby, ktorých sa ľudia dopúšťajú pri vytváraní hesiel, odporúčaní pre bezpečné vytvorenie a uchovávanie hesiel a tipy, ako si zapamätať heslá?
Čo je SSL certifikát
SSL certifikát chráni informácie vymieňané medzi vašou stránkou a jej návštevníkmi.
LastPass manažér hesiel
Iste aj vy používate viac e-mailov a rôzne internetové aplikácie a služby (Facebook, Google a podobne), do ktorých sa každodenne prihlasujete. Pravdepodobne poznáte a používate bezpečné heslá a ste si vedomí aj toho, že do každej aplikácie by ste mali mať iné a bezpečné heslo. Ak tieto predpoklady ešte nemáte, tak je tu šanca to napraviť. Vedeli ste, že môžete na bezpečné uloženie a rýchle používanie hesiel využiť on-line služby, ktoré vám veľa pomôžu? Jedna z týchto služieb je LastPass. Ako funguje a ako vám môže zjednodušiť život?
Upgrade na drupal 7
Používate staršiu web stránku ako 1 rok a doteraz nebol vykonaný upgrade (aktualizácia redakčného systému) na vašom webe? Vystavujete váš web určitým hrozbám, o ktorých by ste mali vedieť. Pozrime sa na najbežnejšie, s ktorými sa môžete stretnúť.