Čo je SSL certifikát
SSL certifikát chráni informácie vymieňané medzi vašou stránkou a jej návštevníkmi.
Róbert Kubovics, 19. apr 2018
Web stránky optimalizované pre mobily
Iste ste zaznamenali rapídny rozmach mobilných zariadení v uplynulých rokoch. Odpoveďou na tento fenomén, zo strany webových vývojárov, boli webové stránky optimalizované pre mobilné zariadenia. Najnovšia aktualizácia algoritmu pre vyhľadávanie od Google práve uprednostňuje tie webové stránky, ktoré sú optimalizované pre mobilné zariadenia. Ak ich máte, ste vo výhode, pretože vás Google môže posunúť vyššie vo vyhľadávaní. Ak ešte nemáte vaše web stránky optimalizované pre mobilné zariadenia, alebo neviete, či máte, čítajte ďalej, čo by ste mali vedieť a urobiť, aby ste nestratili svoje pozície.
Róbert Kubovics, 30. apr 2015
Nový web
Máte nový web, ktorý ste spustili pred pár dňami a hľadáte ho vo vyhľadávači Google? Darmo to robíte, pretože nové weby Google len tak nezaradí medzi svoje výsledky. Čo pre to treba urobiť? Pozrime sa na to podrobnejšie.
Róbert Kubovics, 11. sep 2014
Ako optimalizovať vašu webovú stránku?
Web stránka je pripravená na internetový marketing vtedy, ak aspoň vaša hlavná stránka je optimalizovaná na 3 vybrané kľúčové slová. Prečo je to potrebné?
Róbert Kubovics, 11. aug 2014
SEO optimalizácia web stránky
Chcete, aby vaše web stránky ľahšie našli na internete? Viete ako jednoducho a rýchlo sa dá web optimalizovať pre vyhľadávače prostredníctvom redakčného systému v ktorom naši klienti pracujú? Predtým, než sa pustíte do SEO optimalizácie, spoznajte nasledovné pravidlá, bez ktorých neuspejete.
Róbert Kubovics, 19. máj 2014
Popis webu
Dokážete popísať celú vašu firmu alebo činnosť 10 slovami? Skúste to. Pre zákazníkov je to dôležité, aby rýchlo pochopili, čo robíte. Pre vás je to dôležité, aby ste sa mohli prezentovať profesionálne a pre vaše web stránky je to dôležité najmä z hľadiska vyhľadávača, pretože lepšie vás umiestnia vo svojich výsledkoch. Ako na to? Dozviete sa ďalej.
Róbert Kubovics, 16. dec 2012
Ako vyberať kľúčové slová
Ak idete podnikať na internete a chcete úspešne prevádzkovať webovú stránku, určite aj chcete, aby ľudia vašu web stránku našli. V dnešnej dobe nie je nič jednoduchšie, pretože každý pozná vyhľadávače a jednoducho len napíše do okienka vyhľadávača to, čo práve hľadá. Aký bude výsledok vyhľadávania? Toto je aj vo vašich rukách. Prečo?
Róbert Kubovics, 21. máj 2012