Optimalizujeme webové stránky na maximálnu rýchlosť. Použitím modulu Advanced CSS/JS Aggregation vám prinášame rýchlosť načítavania a zážitok pre návštevníkov bez kompromisov. Bezplatne upgradujeme weby našich klientov na vyššiu rýchlosť.
Róbert Kubovics, 24. júl 2023
Funkcia Rýchle správy
Raz za čas je potrebné zverejniť na webstránke krátku správu a to veľmi rýchlo. Riešenie sú rýchle správy, ktoré môžete aj načasovať.
Róbert Kubovics, 5. máj 2020
Nové logo Lemonweb
Určite ste sa už niekedy stretli so slovným spojením, „aj šuster chodí bosý“. Ja a môj tím vytvárame web stránky už od roku 2006 a aj napriek tomu, že naše logo bolo len z konkrétneho typu fontu, z neznámeho dôvodu som sa k tomu, aby som urobil jeho markantný redesign, nevedel dokopať. V roku 2017 ma však prepadol pocit, že tentoraz je najvyšší čas. Vďaka tomu vám teraz s veľkou radosťou môžem predstaviť nové logo Lemonweb, o ktorého vzniku vám čo-to napíšem v nasledujúcich riadkoch.
Róbert Kubovics, 20. dec 2017
DrupalCamp CS 2017 Brno
Dňa 27. 5. 2017 sme sa zúčastnili konferencie československej Drupal komunity DrupalCamp CS. Konferencia sa tentokrát konala v meste Brno vo veľmi príjemnom prostredí Fakulty informačných technológii Vysokého učení technického (VUT FIT). Konferencia sa zameriavala na zaujímavosti okolo najnovšej verzie Drupal 8. Program bol naozaj príťažlivý a veľmi sme sa tešili na každú jednu prednášku. Aká bola konferencia a dali nám prednášky to, čo sme očakávali? V krátkosti popíšeme naše dojmy.
Róbert Kubovics, 29. máj 2017
Funkcia - Captcha
Prichádzajú vám spam odosielania z vášho webu cez formuláre? Riešením je implementácie antispamovej ochrany hCaptcha.
Róbert Kubovics, 20. nov 2015
Znížiť náklady za webhosting
Máte viac domén a projektov, alebo plánujete rozdeliť vaše činnosti na viacerých doménach? Vedeli ste, že nemusíte platiť pre každú jednu doménu zvlášť webhosting a predsa môžu fungovať? Zoznámte sa s jednou zo stratégií rozdelenia webhostingov a znížte vaše náklady za webhostingové služby až o 85%.
Róbert Kubovics, 7. apr 2014