Spoločnosť Lemonweb s.r.o. vznikla v septembri 2006 a zameriava podporu stredných podnikateľov v oblasti internetového podnikania. Od doby vzniku sme získali bohaté skúsenosti s grafickým dizajnom, ako aj dizajnom informačnej architektúry. Neskôr sme našu činnosť rozšírili aj o okrajové služby v oblasti tvorby web stránok a tak sme sa postupne pretransformovali od webdesignu k širšej oblasti internetového podnikania.

Ako team spolupracujeme na báze partnerstva. Lemonweb zoskupuje skúsených odborníkov, ktorí sú špecialistami vo svojich odboroch. Ak sa rozhodnete s nami spolupracovať, bude sa s vami zaoberať len jeden odborník, ktorý bude mať za úlohu vám radiť a koordinovať všetky záležitosti ohľadom vášho projektu.

Firemné údaje

Názov: Lemonweb s.r.o.

Sídlo: Matúškovo 333, 925 01 Matúškovo
IČO: 46424849
DIČ: 2023375134, IČ DPH: SK2023375134
Výpis z OR

Bankové spojenie:
IBAN: SK2711110000001156958009
SWIFT: UNCRSKBX
Banka: UniCredit Bank Slovakia a.s.

Služby

Skladba nami poskytovaných služieb v plnej miere odzrkadluje požiadavky našich klientov. Pozorne počúvame požiadavky a snažíme sa prispôsobiť našu činnosť týmto potrebám.

Zobraziť služby

Referencie

Pomohli sme už stovkám zabehnutým, ale aj začínajúcim podnikateľom rozbehnúť ich činnosť vo svete internetového biznisu.

Zobraziť referencie

Logo na stiahnutie

Firemné logo, používané farby, fonty si môžete stiahnuť nižšie. V dokumente design manuálu nájdete popis používania našich logotypov.

Design manuál Logotyp Lemonwebu Požívané fonty

Technológie, ktoré používame

Pri tvorbe webov používame redakčný systém Drupal. Drupal je populárny systém pre správu obsahu (Content Management System - CMS). Používame verziu 10. Jednoduchá rozšíriteľnosť pomocou modulov a bohaté možnosti z Drupalu robia jeden z najlepších redakčných systémov vo svete, ktorý je ideálny ako pevný základ pre firemné webové stránky.