Ste pripravení získať modernú web stránku?

Stačí vyplniť formulár a o zvyšok sa postaráme. Čo bude nasledovať:

Zoznámime sa s Vašim podnikaním

Od nášho prvého rozhovoru začneme skúmať vaše podnikanie, konkurenciu a odvetvie v ktorom pôsobíte. Vykonáme audit vašej stránky, aby sme mohli vypracovať návrh plne prispôsobený na mieru.

Zostavíme pre Vás plán nového webu

Na základe prieskumu pre Vás zostavíme personalizované odporúčania, čo všetko má vaša webstránka obsahovať, aby ste získali viac návštev a profit.

Príprava na nový začiatok

Ponuka s odporúčaniami bude obsahovať ceny, časový harmonogram, podrobný prehľad o tom, ako by vyzerala spolupráca s Lemonweb a ako pomôžeme vášmu podnikaniu rásť na internete.

Zadajte adresu vášho webu, pokiaľ už webstránku máte.

Dobrá voľba! Takýto rozpočet stačí na jednoduchý firemný web, ktorý má cca. 5 podstránok. Ľudia ho nájdu na základe Vášho názvu alebo mena. Zvýšte váš rozpočet a získajte SEO optimalizovaný web, ktorý ľudia nájdu vo vyhľadávači na rôzne kľúčové slová. SEO optimalizovaným webom zarobíte rýchlejšie.

Výborne! Profesionálna firemná webová stránka, ktorá je optimalizovaná pre vyhľadávače. Takýmto webom už rýchlejšie zvýšite váš profit. Cenu doladíme na základe vašich požiadaviek. Ak však máte vyšší rozpočet, uveďte a už teraz naplánujeme aj váš marketing na internete.

Skvelá stratégia. Už teraz naplánujeme váš online marketing na dlhšie obdobie. Začneme s plánovaním a vytvorením profesionálnej SEO optimalizovanej web stránky.

Je to v poriadku. Sme tu preto, aby sme Vám pomohli. Dokončite vyplnenie tohto formulára a ozveme sa vám!