Rok vytvorenia: 
2023
Klient: 
Svätá Terézia z Lisieux, o.z.
Krátky popis webstránky: 
Poskytovanie komplexných sociálnych služieb a opatrovateľskej starostlivosti v súlade s hodnotami sv. Terézie z Lisieux.
Stručné technické riešenie: 

Tento web projekt bol realizovaný s cieľom umožniť samostatnú úpravu obsahu webu pri zachovaní existujúceho grafického vizuálu. Využili sme najnovšiu verziu správcu obsahu Drupal 10, ktorý poskytuje robustné nástroje na správu a úpravu webových stránok.

Hlavné funkcie tejto webovej stránky zahŕňajú:

Responzívny dizajn: Web bol navrhnutý s ohľadom na responzívny dizajn, čo znamená, že sa automaticky prispôsobuje rôznym zariadeniam a veľkostiam obrazovky. Týmto spôsobom je zaručené optimálne zobrazenie a používateľská skúsenosť na mobilných zariadeniach, tabletov a desktopoch.

Kontaktný formulár a ochrana proti spamu s pomocou reCAPTCHA: Vytvorili sme kontaktný formulár, ktorý umožňuje návštevníkom komunikovať s majiteľom webu. Aby sme minimalizovali spam, implementovali sme ochranu pomocou recaptcha od spoločnosti Google.

Možnosť uploadu dokumentov: Používatelia majú možnosť nahrávať dokumenty priamo na web. Táto funkcia umožňuje zdieľať súbory, ako napríklad PDF, Word, Excel a iné.

Google Analytics 4: Integrovali sme nástroj Google Analytics 4, ktorý poskytuje podrobné analýzy o návštevnosti webu. Pomáha majiteľom stránok pochopiť správanie návštevníkov a zlepšovať výkon a efektivitu webu.

Implementácia GDPR: Dôkladne sme implementovali pravidlá a smernice v súlade s GDPR (Všeobecným nariadením o ochrane údajov). Zabezpečili sme, že spracúvanie osobných údajov na webovej stránke je v súlade so zákonnými požiadavkami na ochranu súkromia.

Implementácia SSL: Webová stránka je vybavená SSL certifikátom, čo zabezpečuje šifrovanú komunikáciu medzi webovým serverom a používateľským prehliadačom. To zvyšuje dôveru používateľov a chráni ich osobné údaje.

Uloženie na webhosting klienta: Web je uložený na webhostingu klienta, čo zaručuje rýchly prístup a dostupnosť stránky pre návštevníkov.

Vyladenie výkonu: Venovali sme osobitnú pozornosť optimalizácii výkonu webovej stránky, aby sme zabezpečili rýchle načítavanie a plynulú interakciu s obsahom. Implementovali sme rôzne techniky a stratégie na minimalizáciu oneskorení načítania webu