Rok vytvorenia: 
2020
Cieľom projektu je vytvoriť prezentačnú webstránku zameranú na podporu predaja hydiny. Táto stránka slúži ako moderný a efektívny nástroj pre zlepšenie komunikácie s klientmi, zvýšenie viditeľnosti produktov a uľahčenie objednávacieho procesu.
Webová stránka je vybudovaná na platforme Drupal 7, čo zabezpečuje robustnosť a flexibilitu. Použitím XHTML a CSS dosahujeme čistý a profesionálny vzhľad stránky, ktorá je plne funkčná na rôznych zariadeniach vďaka responzívnemu dizajnu.

Redakčný systém

Klient má možnosť jednoducho a rýchlo aktualizovať obsah stránky bez potreby technických znalostí.

Responzívny dizajn

Stránka je optimalizovaná pre rôzne zariadenia (PC, tablet, mobil), čo zabezpečuje pohodlné prehliadanie a nakupovanie kdekoľvek a kedykoľvek.

Katalóg tovarov

Prezentácia produktov v prehľadnom katalógu s možnosťou detailného zobrazenia a informácií o jednotlivých druhoch hydiny.

Objednávkový formulár

Intuitívny formulár, ktorý umožňuje zákazníkom vybrať si konkrétnu hydinu, zadať kontaktné údaje a získať súhrn objednávky pred jej potvrdením.

Tento projekt zabezpečuje jednoduchú správu obsahu, atraktívny vzhľad a intuitívny užívateľský zážitok, čo prispieva k zvýšeniu predaja a spokojnosti zákazníkov.

Potrebujete nový web?

Kontaktujte nás a vyžiadajte cenovú ponuku pre váš web.

Vyžiadať ponuku