Funkcie web stránky sú pripravené tak, aby ste ľahšie napĺňali váš web

Vyberte si web stránku - redakčný systém s praktickými funkciami, aby ste dokázali ľahšie administrovať váš web. Pridanie textov a obrázkov bude pre vás hračkou. Podrobnosti o funkciách nájdete nižšie na tejto stránke.

Poskytneme vám komplexné služby. Ak nemáte ešte doménu aj webhosting, vybavíme vám ich. Môžete si u nás vybrať aj grafiku. Počas realizácie a po nej vám budeme poskytovať rýchlu podporu a odborné poradenstvo. Dostanete navyše bezplatný prístup do LemonZóny, kde nájdete praktické materiály pre efektívnejšiu prevádzku vášho webu.

Ľahšia administrácia webu

Nový administračný panel je teraz naozaj jednoduchý a jedinečný. Jednoduchosť pocítite, ak budete v administrácií pracovať a objavíte, že ovládanie je intuitívne. Teraz naozaj budete vedieť bez návodov ovládať váš web. Ako je to možné? Pretože nová administrácia je vytvorená na základe reálnych používateľských testov. Jedinečnosťou administrácie je nové menu skratiek, ktoré dokážete ľubovoľne rozširovať. Rýchlo, pomocou funkcie "drag and drop" (ťahaj a pusti) budete vedieť usporiadať poradie dôležitých položiek na stránke. To ešte nie je všetko. Najužitočnejšie funkcie objavíte až pri používaní. Neváhajte a vyskúšajte.

Rýchle pridanie podstránok

Rýchle pridanie stránok a obrázkov

Pomocou novej, používateľsky prívetivejšej administrácie, bleskovo rýchlo pridáte nové stránky a obrázky na váš web. Môžete sa rozhodnúť, či pridáte základnú stránku, novinku, fotogalériu, formulár alebo aj vlastný produkt. Vyplnením jedného formulára prispôsobíte danú stránku podľa vašich potrieb. Okrem textov a hlavného obrázku môžete pridať minigalériu, priložiť súbory, vyplniť titulok a meta tagy pre vyhľadávače, aby vašu stránku ľahšie našli.

Texty môžete editovať ako vo Worde

Identický editor textov budete môcť používať pri pridávaní vašich hlavných textov. Ak viete ovládať Word, budete vedieť ovládať formátovanie textov aj na vašom webe. Navyše editor obsahuje súborový manager, aj špeciálne prepojenie s on-line editorom obrázkov.

Ľahké pridanie obrázkov

Vy len pridáte vaše fotografie z fotoaparátu a web ich automaticky prispôsobí potrebám webu. Ako? Zmenší ich veľkosť, vytvorí malý náhľad, veľký náhľad, prepojí ich, aby sa po kliknutí pomocou tzv. lightbox efektu objavili v plnej kráse na obrazovke. Navyše sa môže pridať automaticky aj vodoznak, aby fotografie nikto nemohol ukradnúť a používať bez vášho súhlasu. Najlepšia vychytávka však je, že ak sa vám niečo na fotografiách nepáči, jedným kliknutím ich dokážete editovať cez on-line editor obrázkov.

Galéria obrázkov

Jednoducho vytvoríte galérie obrázkov

Naozaj jednoducho budete vedieť vytvárať galériu obrázkov. Navyše nielen jednu, ale hoci koľko. Budete vedieť vaše galérie kategorizovať aj usporiadať podľa potreby. Nikdy predtým to nebolo jednoduchšie.

Možnosť priložiť súbory k stránkam

Ak budete chcieť pripojiť súbory na stiahnutie, veľmi ľahko to urobíte. Len vyberiete súbory z vášho počítača a nahráte. Názov dokážete zmeniť na taký, aby ľudia tomu lepšie rozumeli.

Menu môžete ľahko upravovať

Menu a položky v ňom budete vedieť hocijako usporiadať, navyše budete môcť vytvoriť ľubovoľný počet menu, aj ľubovoľný počet položiek v ňom

Ľubovoľný počet blokov

Bloky na vašej stránke budete môcť ľubovoľne vytvárať aj usporiadať pomocou drag and drop (ťahaj a pusti) funkcie.

SEO funkcie, aby Vás vyhľadávače našli

Celý web a jednotlivé stránky sú z technického hľadiska optimalizované pre základné SEO. SEO zabezpečuje ľahšiu nájditeľnosť vášho webu vo vyhľadávačoch (Google). Okrem titulkov, meta tagov a nadpisov, budete mať sitemap-u, xml sitemap-u, možnosti presmerovania, vlastné url aliasy, aj možnosť stránky jednoducho napojiť na Google Analytics. Ak náhodou týmto pojmom nerozumiete, nezúfajte. Všetky sú pridané, aby vašu stránku ľahšie našli a ak ich nebudete vedieť náhodou ovládať, nič sa nestane. Prečo? Pretože v základnom nastavení sú pripravené tak, aby to pre vás bolo najlepšie.

Váš web bude ešte rýchlejší

V ostrej prevádzke webu zapneme špeciálne zrýchľovacie funkcie webu, ktoré zabezpečia, aby sa váš web zobrazil za pár sekúnd, bleskovo rýchlo.

Vaše údaje budú v bezpečí

Budete mať možnosť ručne zálohovať databázu vášho webu. Ak budete aktualizovať stránku, môžete si zvoliť, aby sa vytvorila nová verzia, aby ste v prípade potreby mohli vrátiť predošlú. Táto funkcia je užitočná tiež ako zálohovanie jednotlivých stránok. Navyše, ak sa rozhodnete pre náš webhosting, naše servere robia dennú zálohu databázy, ktoré sú dostupné do 14 dní dozadu. V prípade problémov preto vždy vieme vrátiť predošlú verziu. Ako extra funkciu vám ponúkame automatické sledovanie nových dostupných aktualizácií pre váš web.

Najnovší príspevok v Blogu