Aktualizácia web stránky

Aktualizácia obsahu web stránky

Nahrávanie obsahu (obrázkov a textov) bude vo vašich rukách, nakoľko dostanete redakčný systém. Napriek tomu, ak sa rozhodnete, že využijete naše služby aj pre nahrávanie obsahu, budeme potrebovať od vás podklady (text a obrázky v elektronickej podobe). Následne vykonáme nahratie obsahu v čo najkratšom termíne v rámce týchto cenových relácií:

Názov položkyCena bez DPHCena s DPH
Pridanie: formátovaný text, orezané obrázky5 € / strana*6 € / strana*
Úprava a pridanie obrázku (bez retuše)1 € / obrázok1,2 € / obrázok
Pridanie súboru na stiahnutie 1 € / súbor1,2 € / súbor
Vytváranie tabuľiek6 € / strana*7,2 € / strana*
Oprava obsahu web stránky po neúspešnej aktualizácii klientom20 € / hod.24 € / hod.
Optimalizácia obsahovej stránky pre vyhľadávače - na jedno kľúčové slovo15 € / strana18 € / strana

* strana - dľžka stránky, ak jeden krát sltačíte medzerník na danej podstránke

Ďalšie možné aktualizácie:

Každý z našich produktov sa dá rozšíriť a to nielen obsahovo, funkčne alebo graficky, ale o rôzne užitočné webové služby.

Jazykové verzie

Každá web stránka sa dá rozšíriť o jazykové verzie. Vy si vyberiete v akých jazykoch bude Váš web. My vám technicky zabezpečíme jazykovú verziu webu. Môžeme vám zabezpečiť aj doménu pre príslušný jazyk (napríklad .cz, .hu, .com)

Mobilná verzia

Keď chcete osloviť Vašich záujemcov cez mobilný telefón, môžeme vám rozšíriť web o mobilnú verziu. Vieme to urobiť aj na existujúce web stránky pre našich klientov.

Rozšírenie obsahu

Nakoľko naši klienti pracujú pomocou redakčného systému, je možné web stránky obsahovo ľubovoľne rozširovať.

Rozšírenie funkcií

Ak vám nestačia existujúce funkcie Vášho webu (fotogaléria, novinky, atď) a máte záujem o nejakú špeciálnu funkciu, ktorú ste videli na iných stránkach, stačí nás kontaktovať

Rozšírenie grafiky

Ak máte pocit, že Váš web je graficky zastaralý, je možné úplne prerobiť grafiku Vášho webu. Ak nechcete celý prerobiť, vieme prerobiť len určitú časť. Stačí nás kontaktovať.

Meranie návštevnosti

Meraním návštevnosti zistíte podrobné štatistické údaje o Vašej web stránke. Koľko ľudí tam chodí, čo navštevujú, ako sa tam dostanú a podobne, ale aj rôzne iné údaje. Prioritne používame štatistický software Google Analytics.

Interaktívna mapa

Google ponúka mapu, ktorú je možné implementovať do každej webovej stránky. Je potrebné založiť si účet, vybrať pozíciu na mape a vygenerovaný kód vložiť do webu. Tieto úkony pre pohodlie našich klientov vykonáme my. Výsledkom bude interaktívna mapa vnorená do webovej stránky. Našu interaktívnu mapu vidíte vyššie.

Videa

Ak prezentujete video, najefektívnejšie je, ak sa nachádza priamo v obsahu web stránky. Užívateľ nemusí stiahnuť nič a priamo môže pozrieť video na Vašej stránke. Výhodou je väčšia interaktivita webu a návštevníci zostanú dlhší čas na Vašom webe. Zaujímavé riešenie pre vnorené video sú rôzne služby na internete, ktoré ponúkajú úložný priestor a technológiu pre zdieľanie videa. Také sú Youtube, Vimeo a pod. Redakčný systém, ktorý používame, dokáže spolupracovať s týmito službami. Znamená to, že stačí vložiť identifikačný kód, alebo video adresu a nastavenia je možné vykonať priamo v redakčnom systéme Drupal.

Flash efekty

Ak chcete skrášliť Vaše webové stránky a chcete profesionálne efekty s technológiou flash, ponúkame zaujímavé, rýchle riešenie. Flashové prvky a efekty sú elegantnými komponentami na web stránkach, avšak ich tvorba môže byť aj veľmi nákladná. Vlastníme profesionálny software, pomocou ktorého dokážeme rýchlo a za výhodné ceny pripraviť profesionálne efekty pre Vaše flashové komponenty alebo banere.

Najnovší príspevok v Blogu