Využite integráciu služieb do Vašej web stránky

Viete čo sú služby tretích strán? Sú to také on-line nástroje, ktoré dokážeme prepojiť s vašim webom a vy získate cenné údaje a nové funkcionality aby ste dokázali lepšie robiť reklamu alebo vylepšovať váš web. Navyše tieto nástroje sú väčšinou v základnej ich výbave bezplatné. Obsahujú samozrejme aj platené verzie, ale úspešne môžete využívať aj ich bezplatnú verziu. Integrácie systémov tretích strán ponúkame nasledovné.

Google Analytics

Meranie návštevnosti - Potrebujete merať návštevnosť vášho webu. Najideálnejším riešením je prepojenie webu so službou Google Analytics. Ponúka podrobné štatistické údaje o návštevnosti vášho webu, ktoré vám budú k dispozícií v prehľadnej forme.

Addthis

Zdieľanie obsahu webuVáš web bude jednoducho zdieľatelný na obľúbených a používaných sociálnych sieťiach - Facebook, Google+ a Twitter.

Facebook

Sociálna sieť - Váš web prepojíme s najznámejšou sociálnou sieťou Facebook. Poradíme vám akým spôsobom je najvýhodnejšie prepojiť váš web s Facebookom.

Twitter

Sociálna sieť - Váš web prepojíme s najznámejšou mikro-blogovou platformou twitter. Poradíme vám akým spôsobom je najvýhodnejšie prepojiť váš web s twitter.

Google plus

Sociálna sieť - Váš web prepojíme so sociálnou sieťou od Google. Poradíme vám akým spôsobom je najvýhodnejšie prepojiť váš web s Google plus.

Mailchimp

Posielanie newsletterov - Ak chcete robiť marketing pomocou newsletterov, alebo chcete zbierať e-mailové adresy vašich návštevníkov, Mailchimp je ideálny systém na tento účel. V rámci bezplatnej verzie ponúka široké možnosti využitia newsletter marketingu. Pomôžeme vám správne prepojiť váš web s touto službou a poradíme akým spôsobom môžete využiť newsletter pre váš prospech.

Google Webmaster Tools

Nástroje pre webmasterov - sú potrebným doplnkom, ak chcete získať viac informácií v akom stave je váš web z hľadiska vyhľadávača Google. Pomôžeme Vám prepojiť váš web a poradiť čo a ako používať tento užitočný on-line nástroj.

Livechatoo

Live chat, podpora predaja - Ak chcete ponúknuť možnosť vašim návštevníkom sa s vami spojiť on-line cez chat, je možné prepojiť túto službu s vašim webom. Výsledkom bude malé okienko s on-line chat, na ktoré keď váš návštevník klikne ihneď sa s vami spojí a môžete chat-ovať. Podmienkou je samozrejme aby ste aj vy boli on-line. Ak chcete zvýšiť váš predaj pomocou tohto nástroja, poradíme vám ako na to?

Mollom

Ochrana proti spamu - Ak na vašom webe ponúkate možnosť komentovať, posielať formuláre, môže sa stať, že budete dostávať aj spamové príspevky (nevyžiadané príspevky). Na obmedzenie týchto spamov prepojíme váš web s výbornou službou Mollom, ktorý veľmi efektívne dokáže eliminovať spamové príspevky.

Najnovší príspevok v Blogu