Vaša web stránka bude vždy rozšíriteľná

Nestačí vám základná funkcionalita redakčného systému? Výborne. Rozšíreniami získate nové a lepšie možnosti napredovania. Naši klienti väčšinou využívajú nasledovné rozšírenia pre web stránky

Systém pre Novinky

Vyplnením jedného formulára môžete pridať novinku na Vašu web stránku. Prispôsobíte danú novinku podľa vašich potrieb, pretože okrem textov a hlavného obrázku môžete pridať minigalériu, priložiť súbory, vyplniť titulok a meta tagy pre vyhľadávače, aby vašu stránku ľahšie našli.

Formuláre

Formuláre na vašom webe môžu byť úplne individuálne. Nezabudli sme pridať ani informačné e-maily, keď niekto vyplní formulár. Tento e-mail príde Vám priamo na zadaný e-mail. Formuláre podporujú aj automatické odoslanie e-mailu s poďakovaním alebo inými informáciami návštevníkovi, ktorý formulár vyplnil. Navyše keby ste náhodou nedostali Vy informačný e-mail, vždy je archív odoslaných formulárov dostupný priamo z Vášho webu.

Vytvorenie slideshow

Slideshow

Slideshow je určitý počet obrázkov, ktoré sa za sebou objavujú pomocou animácie. Efektný slideshow vytvoríte tak, že vyberiete si Vaše obrázky v počítači a pridáte ich pár kliknutiami. Slideshow sa vytvorí automaticky.

Jazykové verzie

Potrebujete sa prezentovať v inom jazyku ako slovenčina? Redakčný systém je pripravený, aby zobrazil váš obsah v rôznych jazykoch. Najčastejšie pre klientov implementujeme anglický, maďarský, český, nemecký jazyk. Riešenie však máme aj pre talianský, španielsky a rôzne iné jazyky. Stačí nás kontaktovať.

Systém pre on-line katalóg produktov

Máte veľa produktov, ktoré potrebujete presne rozdeliť a zaradiť ich v kategóriách. Máme riešenie na prehľadnú prezentáciu produktov pomocou katalógového systému. Systém obsahuje okrem samotnej administrácie prehľadný zoznam kategórií, produktov. Detailne vypracujeme aj profil produktov. Vaša úloha bude len vytvoriť príslušné kategórie a zaradiť vaše produkty na správne miesto. Ostatné zobrazenia a funkcie sú automatizované.

Video galérie

Ak máte pripravené vlastné videá, a potrebujete prezentovať vašu činnosť aj formou multimédia, využite rozšírujúcu funkcionalitu video galéria. Vaše videá nahráte na niektorú z videoslužieb (napr. Youtube) a na web len pridáte adresu videa. Pomocou redakčného systému dokážeme vaše videá zobraziť na vašom webe. Výhoda je, že váš návštevník môže pozrieť vaše video priamo na vašej web stránke a nepreklikne na stránku video služby a tak zostane u vás dlhšie.

Fulltextové vyhľadávanie

Ak máte veľa obsahu na webe. Veľa stránok, článkov, produktov, je výhodné ak si dáte implementovať fulltextové vyhľadávanie. Váš návštevník zadá do okienka kľúčové slovo a systém automaticky vyhľadá výsledok. Funguje podobne ako vyhľadávač Google. Váš návštevník takto rýchlejšie dokáže nájsť, to čo hľadá.

Najnovší príspevok v Blogu