Páčilo by sa Vám keby s vašim webom by bol problém, okamžite by sme zareagovali a ihneď vrátili bezchybný stav? Táto služba je potom pre vás.

Aktualizácia redakčného systému

Komplatná bezpečnostná aktualizácia redakčného systému (upgrade) v pravidelných intervaloch (priblížne raz za 6 mesiacov). Tieto aktualizácie ochránia váš web pred útokmi a vírusmi.

Ako to funguje?

Tieto aktualizácie vykonávame manuálne. Veľa ľudí si myslí, že je to len pár klikov, ako ste zvyknutí vo vašom mobile, avšak nie je to tak. Pred vykonaním aktualizácie robíme analýzu použitých modulov, vyhľadáme aktuálne verzie modulov, vykonáme kompletnú zálohu vášho webu a až potom robíme samotný bezpečnostný upgrade. Po vykonaní upgrade-u ešte otestujeme váš web aj vás informujeme o vykonaní. V prípade, že je potrebné niečo opraviť dodatočne, opravíme. Bezpečnostná aktualizácia je preto zdĺhavý a veľmi kritický proces pri prevádzke webu.

Váš web bude monitorovaný 24 hodín denne

Budeme monitorovať Vašu web stránku 24 hodín denne a tak zostať informovaní o jeho dostupnosti a v prípade problémov ihneď konať. Tým váš web bude stále funkčný a zabezpečený.

Bezpečnostná služba obsahuje

PopisPravidelne
Platí pre redakčný systémDrupal 7
Bezpečnostný upgrade1x upgrade / rok
Monitorovanie webukaždých 5 min.
Oprava webu pri napadnutíbez dodatočných poplatkov

Ceny stanovujeme individuálne podľa počtu webstránok, ktoré vlastníte a chcete zabezpečiť. Preto vyžiadajte cenovú ponuku na mieru a získajte tie najvýhodnejšie ceny.