Správa web stránok cez redakčný systém vo vašich rukách

Redakčný systém pre web stránky

Aktualizujte váš web samostatne

Správa web stránok cez redakčný systém bude pre vás úplne jednoduchá, pretože budete vedieť samostatne aktualizovať, pridať a dopĺňať teoreticky neobmedzené množstvo textov a obrázkov. Ovládanie redakčného systému je intuitívne.

SEO optimalizácia pre web stránky

Buďte na Google na prvej stránke hore

Ak budete mať redakčný systém a správa web stránok bude vo vašich rukách môžete sa dostať na popredné miesta aj vo vyhľadávačoch, napr. Google. Obsah, ktorý pridáte na váš web, je preto veľmi jednoduché naoptimalizovať pre SEO.

Tvorba web stránok bez prenájmu

Žiadne mesačné prenájmy

U nás nebudete platiť žiadne prenájmy za redakčný systém. Za vytvorenie web stránky zaplatíte len raz. Správa web stránok bude vo vašich rukách. Navyše, ak niečomu nebudete rozumieť, pomôžeme vám bezplatne.

Web stránka ktorú vlastníte

Web stránku budete vlastniť

Vlastníkom web stránky budete vy. Žiadne licenčné zmluvy, žiadne obmedzenia. Rozhodnutie, čo urobíte s vašim webom a kto ho bude neskôr rozširovať, je na vás, pretože správa web stránok bude len vo vašich rukách. My vás obmedzovať nebudeme.

Rýchla web stránka

Váš web bude bleskovo rýchly

Po spustení vášho webu zapneme také špeciálne mechanizmy, že redakčný systém zrýchli váš web tak, že návštevníkom sa zobrazí ihneď po kliknutí na vašu stránku.

Bezpečná web stránka

Vaše údaje na webe budú v bezpečí

Na našich serveroch sa každý deň automaticky robia zálohy webov. Keby sa niečo náhodou stalo s vašim webom, vždy vieme vrátiť stav z predchádzajúceho dňa. Až do 7 dní dozadu.

Registrácia domény

Doménu vám zaobstaráme rýchlo

Ak ešte nemáte doménu, rýchlo vám ju zaregistrujeme. Ak neviete ako na to, poradíme vám. Stačí nám povedať, či chcete slovenskú (.sk) alebo zahraničnú (.com, .hu, .cz a pod.). Ostatné vybavíme.

Profesionálny webhosting pre web stránky

Získajte webhosting bez starostí

Chcete mať redakčný systém a ešte nemáte webhosting? Všetko okolo webhostingu vám vybavíme, spojazdníme, nastavíme. Budete ho mať naozaj bez starostí! Správa web stránok cez redakčný systém a webhosting.

Responzívny design

Vyberte si grafiku webu podľa potreby. Chcete jednoduchú grafiku alebo náročnejší grafický návrh na mieru? Chcete, aby váš web bol optimalizovaný nielen pre počítače, ale aj pre tablety a mobily?

Špeciálna ponuka

Webové stránky vytvárame pre spoločnosti s rôznym zameraním. Často nás oslovia firmy s rovnakým zameraním, čo nám pomáha získať hlbšie vedomosti o týchto špeciálnych odvetviach. Preto, ak potrebujete web stránku pre reštauráciu, web pre penzión, web pre strojársku firmu, alebo web pre masážny salón, vieme využiť naše skúsenosti pre návrh štruktúry a funkcionalít pri tvorbe vašej web stránky.

Najnovší príspevok v Blogu