Vyberte si grafiku podľa potreby

Vyberte si grafiku webu, akú práve potrebujete. Najväčšou výhodou je, že pri tejto grafike nemusíte zostať naveky. Prečo? Pretože neskôr ju dokážeme úplne prerobiť, bez toho, aby sme Vašu stránku museli vyrobiť od začiatku. Tiež nebude treba znova nahrať všetky texty a obrázky.

Poskytneme Vám komplexné služby. Ak nemáte ešte doménu aj webhosting, vybavíme Vám ich. Môžete si u nás vybrať aj grafiku. Počas a po realizácie Vám budeme poskytovať rýchlu podporu a odborné poradenstvo.

SEO optimalizácia pre web stránky

Design na mieru

Ak sa chcete prezentovať pred návštevníkmi ako profesionál, vyberiete si grafický návrh na mieru a navyše môžete požadovať hocijaké zmeny v grafike. Realizácia sa skladá z dvoch fáz. V prvej vám navrhneme grafiku webu v grafickom programe pre každý typ stránky. Sú to tzv. statické verzie. Po vyladení a odsúhlasení týchto statických verzií preprogramujeme ich do webu (redakčného systému). Všetky texty a obrázky na webstránke budú vymeniteľné aj neskôr.

Responzívny design

Web s responzívnym designom je najmodernejšia technológia s perspektívou do budúcnosti. Responzívny web sa inteligentne prispôsobí veľkosti obrazovky počítačov, notebookov, netbookov, tabletov a mobilov. Grafika vášho webu sa bude automaticky prispôsobovať podľa veľkosti obrazovky, resp. podľa zariadenia na ktorom sa bude zobrazovať. Texty budú vždy čitateľné a obrázky vždy viditeľné.

Najnovší príspevok v Blogu