Bezpečnostná služba

Bezpečnostná služba pridá lepšiu bezpečnosť a aktuálnosť pre vašu web stránku, ktorá takto bude 24 hodín denne pod kontrolou. Chcete ju monitorovať a chrániť pred vírusmi a útokmi spamerov na internete? Páčilo by sa Vám keby s vašim webom by bol problém, okamžite by sme zareagovali a ihneď vrátili bezchybný stav? Vo väčšine prípadov bez toho, aby ste nás vy o tom informovali? Základom úspechu proti nabúraniu vášho webu je pravidelné monitorovanie a aktualizácia vášho redakčného systému. Čo to znamená?
Ochrana webu pred nebezpečenstvom

Dostupnosť vášho webu bude monitorovaný

Vedeli ste, že váš web potrebuje ochranu pred vírusmi, rovnako ako váš počítač antivírový systém? Hrozbou nie sú len web vírusy, ale aj spameri, ktoré pohltia vaše kontaktné formuláre, ale aj vašu e-mailové schránku. Dokážeme monitorovať vašu web stránku 24 hodín denne a chrániť ju pred vírusmi, útokmi, spamom a rôznym nebezpečenstvom.

Raketová rýchlosť webu

Váš redakčný systém bude vždy aktuálny

Iste viete že vašu web stránku poháňa tzv. redakčný systém. Pokiaľ chcete prevádzkovať váš web bezpečne a podľa najnovších trendov, tak odporúčame váš redakčný systém pravidelne aktualizovať. Táto aktualizácia sa nazýva upgrade. Ako často? Odporúčame robiť bezpenčostný upgrade raz za pol roka alebo aspoň raz ročne. Takto vás upgrade redakčného systému nezaťaží finance, aktualizujú sa všetky dôležité moduly v systéme a budete vedieť, že váš redakčný systém je bezpečný a aktuálny a vyhovuje súčasným trendom.

Bezpečnostná služba obsahuje

Popis Pravidelne Jednorázovo
Upgrade základného redakčného systému Drupal 7 áno áno
Kompletný bezpečnostný upgrade doplnkových modulov áno áno
Monitorovanie dostupnosti webu každých 5 min. nie
Zásah v prípade narušenia webu ihneď cez pracovnú dobu za poplatok
Platí pre redakčný systém Drupal 7 Všetky verzie
Periodicita upgrade podľa vydania aktualizácií podľa objednávky

Najnovší príspevok v Blogu