Bezpečnostná služba

Bezpečnostná služba (Upgrade redakčného systému) pridá vyššiu bezpečnosť a aktuálnosť pre vašu web stránku, ktorá bude 24 hodín denne monitorovaný, či riadne funguje. Páčilo by sa Vám keby s vašim webom by bol problém, okamžite by sme zareagovali a ihneď vrátili bezchybný stav? Základom úspechu proti nabúraniu vášho webu je pravidelné monitorovanie a aktualizácia (upgrade) vášho redakčného systému. Ako to vyzerá a čo získate?

Neaktualizovaný redakčný systém
pred vykonaním bezpečnostného upgrade

Redakčný systém pred vykonaním upgrade

Aktualizovaný redakčný systém
po vykonaní bezpečnostného upgrade

Redakčný systém po vykonaní upgrade

Aktualizácia redakčného systému

Ponúkame Vám aktualizáciu redakčného systému (upgrade) buď jednorázovo alebo v pravidelných intervaloch (raz za 6 mesiacov). Ide čisto o bezpečnostné aktualizácie, ktoré ochránia váš web pred útokmi. Ak zautočia na váš web, môžu nastať tieto situácie:

  • váš web prestane fungovať
  • nič si nevšimnete, avšak na váš web uložia škodlivý kód a poškodí vašich návštevníkov, tým aj vaše meno a firmu

Ako to riešiť? Vyžiadajte technickú kontrolu vášho redakčného systému a odporučíme potrebné kroky. Ak budete potrebné môžete objednať bezpečnostnú aktualizáciu. Tieto aktualizácie vykonávame manuálne. Veľa ľudí si myslí, že je to len pár klikov, ako ste zvyknutí vo vašom mobile, avšak nie je to tak. Pred vykonaním aktualizácie robíme analýzu použitých modulov, vyhľadáme aktuálne verzie modulov, vykonáme kompletnú zálohu vášho webu a až potom robíme samotný bezpečnostný upgrade. Po vykonaní upgrade-u ešte otestujeme váš web aj vás informujeme o vykonaní. V prípade, že je potrebné niečo opraviť dodatočne, opravíme. Bezpečnostná aktualizácia je preto zdĺhavý a veľmi kritický proces pri prevádzke webu.

Dostupnosť vášho webu bude monitorovaný

Dokážeme monitorovať vašu web stránku 24 hodín denne a tak zostať informovaní o jeho dostupnosti a v prípade problémov ihneď konať. Tým váš web bude stále funkčný a zabezpečený.

Bezpečnostná služba obsahuje

Popis Pravidelne Jednorázovo
Platí pre redakčný systém Drupal 7 Drupal 7
Bezpečnostný upgrade 2x upgrade / rok 1 x pri objednávke
Monitorovanie webu každých 5 min. Nemonitorujeme
Oprava webu pri napadnutí bez dodatočných poplatkov 30 € / hod.

Ceny stanovujeme individuálne podľa počtu webstránok, ktoré vlastníte a chcete zabezpečiť. Preto vyžiadajte cenovú ponuku na mieru a získajte tie najvýhodnejšie ceny.

Vyžiadať cenovú ponuku na mieru

Najnovší príspevok v Blogu