Škola účtovníctva

Klient: 
ALL STARS Slovakia s.r.o.
Ciele: 

Cieľom web stránky je prezentovať produkt „Účtovníctvo pre laikov“ v interaktívnej a zábavnej forme.

Krátky popis webstránky: 

Škola účtovníctva je interaktívna aplikácia, ktorá vám ukáže svet podvojného účtovníctva očami profesionálov, aby ste spolu s nimi objavili že svet účtovníctva môže byť jednoduchý a zábavný...

Stručné technické riešenie: 

Ako základný motor web stránky sme si zvolili redakčný systém Drupal 6 s výberom vhodných doplnkových modulov. Grafický vizuál webu bol navrhnutý v Adobe Photoshop a následne po odsúhlasení bol prekonvertovaný do template CMS systému pomocou XHTML a CSS štýlov. Štartovací template motor sme použili vlastný. 

Produkt klienta bol napísaný v jednoduchej textovej forme. Túto formu sme prerobili na interaktívnu listovateľnú aplikáciu prostredníctvom softwareu PageFlip. Software Page Flip umožňuje jednoducho vytvoriť flash knihu prostredníctvom XML, z rôznych formátov.

Ďalším dôležitým faktorom bolo vytvorenie uzavretej klientskej zóny a zabezpečiť ju vhodným spôsobom. Na webstránke užívatelia sa dostanú k bezplatnej verzií produktu a po objednávke im prevádzkovateľ webu sprístupní ochránenú klientskú zónu, kde budú mať plný prístup k rozsiahlému produktu.

Najnovší príspevok v Blogu