Eurotrend21

Klient: 
EuroTREND 21 s.r.o.
Ciele: 

Cielom klienta bolo, aby sme navrhli kompletný redesign ich starých web stránok a zabezpečili, aby mohli samostatne stránky aktualizovať a vytvárať on-line testy pre ich návštevníkov.

Krátky popis webstránky: 

Jazyková škola EuroTREND21 má bohaté skúsenosti s výučbou cudzích jazykov už od roku 1991. Zameriavajú sa na poskytovanie kurzov cudzích jazykov pre širokú verejnosť a firmy formou individuálnych a skupinových kurzov, letných intenzívnych kurzov, či produktov šitých na mieru. Okrem toho ponúkajú aj jazykové pobyty v rôznych krajinách pre deti, mládež, dospelých, rodiny s deťmi a seniorov. Osloviť ich môžete aj kvôli prekladom z/do svetových jazykov.

Stručné technické riešenie: 

Ako základný motor web stránky sme si zvolili redakčný systém Drupal 6 s výberom vhodných doplnkových modulov. Grafický vizuál webu bol navrhnutý v Adobe Photoshop a následne po odsúhlasení bol prekonvertovaný do template CMS systému pomocou XHTML a CSS štýlov. Štartovací template motor sme použili vlastný. Záujemca môže vyžiadať cenovú kalkuláciu pomocou jednoduchého webového formulára.

Klient si samostatne nahral a krásne naformátoval vlastný obsah, pridal zaujímavé obrázky, čím dodal celkovému navrhnutému modernému designu dôležitý doplnok - prehľadný obsah. Novinkou na tomto webe, ktorú sme zaviedli a realizovali je modul pre vytvorenie jazykových testov. Modul podľa nastavenia sleduje počet pokusov o test, jeho dostupnosť, pomer úspešnosti, čas a rôzne iné parametre. Ďalším príjemným doplnkom je kompetne preložená anglická verzia webu. Web stránka dobre nabehla aj vo vyhľadávačoch, pretože je optimalizovaná podľa SEO.

Najnovší príspevok v Blogu