ELEKTRO KLIMA RK

Klient: 
ELEKTRO KLIMA RK s.r.o.
Ciele: 

Cieľom klienta bolo detailne odprezentovať ponuku a motivovať návštevníka, aby osobne navštívil predajňu, alebo sa kontaktoval cez webový formulár, prípadne telefonicky. Dôležitou sekciou je detailná prezentácia širokého sortimentu firmy. Web je responzívny, čiže je možné ho prehliadať na mobiloch, tabletoch a počítačoch.

Krátky popis webstránky: 

ELEKTRO KLIMA RK ponúka ucelený rad klimatizácií, vzduchotechniky, tepelných čerpadiel, chladiacich boxov, vrátane profesionálnej inštalácie a následného záručného a pozáručného servisu.

Stručné technické riešenie: 

Ako základný motor web stránky sme si zvolili redakčný systém Drupal 7 s výberom vhodných doplnkových modulov. Grafický vizuál webu bol navrhnutý v Adobe Photoshop a následne po odsúhlasení bol prekonvertovaný do template CMS systému pomocou XHTML a CSS štýlov. Štartovací template motor sme použili vlastný a prerobili na responzívny layout. Web sa správne zobrazuje nielen na počítačoch, ale aj na tabletoch a mobiloch. Záujemca môže vyžiadať cenovú kalkuláciu pomocou jednoduchého webového formulára.

Pre každú sekciu webu sme pripravili a realizovali detailnú prezentáciu jednotlivých výrobkov. Pretože ponuka firmy je naozaj bohatá, museli sme vymyslieť prehľadnú navigáciu, cez ktorú sa návštevník čo najrýchlejšie dostane k želanému výrobku. Podarilo sa tak cestu k prezentácii výrobku skrátiť na tri kliknutia. Na úvodnú stránku sme vybrali a vložili flashovú animačnú prezentáciu ponuky firmy, ktorá slúži aj ako rýchly preklik do želanej sekcie webu.

Najnovší príspevok v Blogu