Potrebujete poradiť ako podnikať online? Máte pocit, že sa nevyznáte, alebo potrebujete vaše vedomosti v online technológiách rozšíriť a nabrať istotu, že vaše ciele sú realizovateľné? Využite naše poradenské služby, v rámci ktorých ľudsky a zrozumiteľne vám poradíme a vysvetlíme všetky potrebné základné aspekty v podnikaní online a správne vás naštartujeme k tomu, aby ste si sami vytvorili a dlhodobo udržali vaše online podnikanie. V čom vám vieme poradiť?

Online marketing a podnikanie

Začínate podnikať a neviete ako na to? Ak potrebujete vedieť čo všetko obnáša online podnikanie, aké sú príležitosti, čo môžete využiť vo váš prospech, čo nemusíte riešiť, využite naše poradenstvo a správne vás naštartujeme a usmerníme, aby ste dosiahli vaše ciele v online prostredí.

Vytvorenie webstránky alebo e-shopu

Ako a kde vytvoriť vašu prvú webstránku alebo e-shop najvýhodnejšie a najľahšie. Na čo musíte dávať pozor, čo je najdôležitejšie a čo absolútne nemusíte riešiť pri tvorbe? Aké náklady vás čakajú, ak sa rozhodnete vytvoriť web alebo e-shop? Kontaktujte nás a vysvetlíme vám základne technologické pojmy a naučíme vás, ako jednoducho naklikať váš prvý web alebo e-shop. Stačí vám základná znalosť ovládania počítača. Zaručíme Vám, že ak viete písať e-maily, poskladáte si aj váš prvý web.

Inzercia na Google Ads

Máte už webstránku a radi by ste sa umiestnili na prvých stránkach na Google? Inzercia na Google Ads je dnes už komplikovanejšia, ale ak si osvojíte pár základných princípov, dokážete si sami spravovať vlastnú reklamu a to celkom efektívne. Ako a kde založiť reklamu, na čo dávať pozor pri vytváraní reklamy a akým spôsobom dokážete ušetriť vaše náklady. To všetko, ale aj oveľa viac vám prezradíme pri poradenstve.

Posielanie newsletterov

Radi by ste využili e-mailový marketing a neviete ako rozposlať viac stoviek alebo tisíciek e-mailov. Ako sa nedostať do spamov, ako docieliť aby čo najvyšší počet ľudí otvorilo a prečítalo vaše e-maily? Čo určite nerobiť a bez čoho nemôžete uspieť pri rozosielaní hromadných e-mailov? Poradíme vám, aby ste z vašej databázy kontaktov dlhodobo profitovali.