Technická kontrola vašej web stránky

Je váš web starší než jeden rok? Alebo ste viac než jeden rok neaktualizovali váš web z technického hľadiska? Tak nastal čas, aby ste si ho dali skontrolovať, či vyhovuje najaktuálnejším trendom. Túto technickú kontrolu vykonávame pre našich klientov bezplatne, raz ročne na požiadanie. 

Technická kontrola web stránky vám poskytne odpoveď na nasledovné otázky:

  • Je potrebné vykonať upgrade redakčného systému?
  • Vyhovuje váš súčasný design aktuálnym trendom?
  • Akým spôsobom potrebujete zabezpečiť váš web z technického hľadiska?
  • Je váš web v súlade so zákonmi SR?
  • Využívate na svojom webe vylepšenia, pomocou ktorých váš web bude lepšie umiestnený vo vyhľadávači Google?

Možno vás napadne, že technická kontrola webových stránok poukazuje na závady vášho webu. Toto však nie je pravda. Nie sú to závady, ale funkcie, ktoré vznikli od doby spustenia vášho webu a do dnešného dňa ste im nevenovali pozornosť. Na druhej strane váš web, rovnako ako vaše auto, potrebuje skontrolovať technický stav, či funguje správne. Jedine takto si dokážete byť istí, že je v súlade so súčasnými trendmi.

Musíte si uvedomiť aj to, že technickou kontrolou vám chýbajúce funkcie automaticky neimplementujeme. Na základe tejto kontroly vám vieme na jednotlivé položky vytvoriť cenovú ponuku, ktorú keď odsúhlasíte, zmenyna vašom webe vykonáme. Iste rozumiete aj tomu, čím dlhší čas budete prevádzkovať váš web bez technických vylepšení, tým viac vecí bude potrebné na ňom vylepšiť a práce tým budú aj drahšie. Práve z tohto dôvodu poskytujeme túto službu, aby ste dokázali udržať krok s trendami a konkurenciou, a to za prijateľné ceny.

Ste našim klientom? Je váš web starší ako jeden rok, alebo posledná kontrola bola viac než pred rokom? Požiadajte nás a my skontrolujeme stav vášho webu. Je to bezplatné.

Požiadať o bezplatnú kontrolu

Najnovší príspevok v Blogu